Parekende satışlarımız sizinle AMAZON.COM.TR üzerinden devam edecektir.
  • Whats app +90 554 194 34 00
  • HAFTA İÇİ 09:00 -18:00 HİZMETİNİZDEYİZ.

MacBook Kılıfı Nasıl Seçilir?

Yazar admin üzerinde October 10, 2020

MacBook, 2015 yılında Apple tarafından çıkarılan taşınabilir bilgisayarlardır. İnce ve şık tasarımı kullanıcıların beğenileri toplasa da taşınma esnasında korunması gerekiyor. Cihazınıza en uygun kılıfı seçerek taşımasını kolaylaştırabilirsiniz. Kılıflar, taşınma sırasında kolaylık sağlarken pek çok mekanda da verim alabilmenizi sağlar. Çizilmeleri engeller, darbeleri hafifletir ve kullanım konforu sağlar. MacBook Kılıfı Nasıl Seçilir? Adlı yazımızda, MacBook cihazlarınız için kılıf seçerken dikkat etmeniz gereken durumlardan bahsedeceğiz.

MacBook Kılıfı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Dokunmatik telefon ve taşınabilir bilgisayarların neredeyse herkese ulaşmasından itibaren yan ürünler de popülerlik kazanmaya başladı. Bu yan ürünler, cihazlarınızın konfor seviyesini yukarı taşırken aldığınız verimi de arttırıyor.

MacBook kılıf seçimini doğru yaptığınız takdirde pek çok avantajın sahibi olabilirsiniz. Cihazınızın ile bir yerden başka bir yere hareket ettiğinizde taşımasını kolaylaştıracağınız gibi dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı koruma sağlarsınız. Bu sayede MacBook cihazlarınızdaki yıpranma payı düşer. Cihazınız ilk günkü dış yüzeyi ile tasarımını kaybetmez.

MacBook kılıfı seçerken nelere dikkat edilmeli sorusunun pek çok maddesi bulunuyor. Aşağıdaki maddelere dikkat ederek cihazınız için en iyi kılıfı bulabilirsiniz.

MacBook Kılıfının Boyutu Önemlidir

Cihazınızı kılıf ile kullanmaya devam edecekseniz, seçeceğiniz kılıfın önemi artıyor. MacBook kılıfının cihazınız ile tamamen örtüşmesi gerekiyor. Kılıfın cihaza büyük gelmesi durumlarında konfor seviyeniz düşer, cihaz sürekli hareket halinde olduğu için tehlikelere karşı açık olur.

MacBook kılıf satın alırken tercihinizi orijinal ürünlerden yana kullandığınız takdirde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Apple, cihazlarda kullanılacak olan yan ürünleri birebir ölçülerde hazırlayarak bu tür sorunların önüne geçiyor. Tercihiniz orijinal ürünlerden yana olmayacak ise satın alma işlemi sırasında cihazınızın kılıfa tam uygunluk gösterdiğinden emin olun.

Yüzey Kalitesine Dikkat Edin

MacBook kılıf satın alırken birbirinden farklı pek çok malzemeden üretildiğini görebilirsiniz. Her malzemenin kendisine göre avantajları bulunuyor ancak en iyi verimi deri kılıflardan alabilirsiniz. Deri kılıflar, cihazın dış yüzeyini darbe ve çiziklere karşı korur, ilk günkü şıklığıyla kalmasına yardımcı olur. Bu sayede MacBook cihazınız üzerinde deformelere rastlanmaz.

MacBook’ların kapalı olduğu durumlarda oluşabilecek darbelerde ise kılıfın kalitesi önem kazanıyor. Derinin darbeyi yumuşatması ve bir kısmını engellemesi, oluşabilecek hasarların önüne geçebilir. Kalitesiz kılıf tercihiniz, oluşabilecek darbelere karşı tepki göstermediğinden hasarın oluşmasına yol açabilir.

Şarj ve Diğer Bağlantı Noktalarına Uygunluk

MacBook kılıfınızda şarj ve diğer bağlantı noktalarının girişine izin verildiğinden emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde MacBook cihazınızı şarj etmek istediğiniz her an kılıfı çıkarmak zorunda kalırsınız. Bu durumda, kılıf tüm işlevselliğini kaybederek sizin için yorucu bir ürün olmaya başlayacaktır.

MacBook kılıf satın almadan önce şarj ve diğer bağlantı noktalarına karşı uygunluk gösterip göstermediğini sorgulamanız sizlere büyük bir avantaj ve rahatlık sağlayacaktır. MacBook’u kılıfından çıkarmadan düzenli olarak şarja takabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an diğer bağlantı noktalarını kullanabilirsiniz.

Tasarımı Unutmayın

Yukarıdaki maddeleri dikkate alarak sizler için en sağlıklı MacBook kılıfını seçebilirsiniz. MacBook cihazınızın kılıf ile mükemmel uyum sağlayarak hem dayanıklı hem de bütünleşmiş olması, kullanım konforunuzu üst seviyelere çıkaracaktır.

Tüm bu dayanıklılık koşullarının yanı sıra, kumaş ve renk seçenekleri arasından zarif kılıfı seçmelisiniz. MacBook cihazlarınızın görüntüsü, şık ve ilgi çekici olmalıdır. Apple, her kullanıcının kendi cihazlarını kişileştirmesine olanak sağlamak için geniş renk seçeneği sunuyor.

MacBook Kılıfı Nasıl Seçilir? Adlı yazılımızda, kılıf seçerken dikkat edilmesi gereken detaylara yer verdik. Kılıflarınızı uzun süreli kullanmak ve aynı zamanda şık bir tasarım ile buluşturmak için doğru tercih yapmalısınız.

Üste Git
Promo box

Sizin için özel seçtiklerimiz :)

Product name

info info