Parekende satışlarımız sizinle AMAZON.COM.TR üzerinden devam edecektir.
  • Whats app +90 554 194 34 00
  • HAFTA İÇİ 09:00 -18:00 HİZMETİNİZDEYİZ.

Dama Stile Firması 2013 kurulmuş üretim, parekende ve toptan satış olarak faaliyet göstetmektedir. 10 sene boyunca tekstil ve çanta sektöründe bir çok model üzerine tecrübelerimiz mevcuttur. Türkiye içi göstermiş olduğumuz başarı faaliyetlerinin temel sebebi işimize verdiğimiz önem ve titizliktir. Kendi web sitemizde görmekte olduğunuz modellerin üretimi ve dizaynı kendi ekibimiz tarafından ve bir çok işbilirliği ile oluşmuştur. Sizinle gelecekte yapacağımız işlerle ile bu garfiğimizi daha başarılı noktalara taşıayacağımzıdan eminiz.

Ürün gamımızda bulunan çanta çeşitlerden bazıları, deri suni deri kumaş ve abs materyallerinden oluşan; cüzdan, çanta, okul çantaları, sırt çantaları, laptop çantaları, otel temizlik çantaları, bavul, fermuar, bavul kemeri, anahtarlık, pasaport kılıfı, kamera çantaları, macbook kılfıları, kozmetik çantaları, seyahat tipi saklama çantaları, saat ve mücevherat saklama kutuları, ilaç çantaları.

Tekstil toptan üretim içerisinde, tişört, kot ceket ve kot pantolon, eşofman takımları mevcuttur.

Piyasada ki faaliyetlerimiz 2006 senesinden beri devam etmektedir. İlerleyen teknoloji ve değişime göre alanlarımızı genişletip farklı alanlarda ticari faaliyetlerimiz mevcuttur.

BACK TO TOP
Promo box

Sizin için özel seçtiklerimiz :)

Product name

info info